ekologia . ekonomia . ergonomia

Podstawowym polem pracy pracowni jest projektowanie architektoniczne, zarówno w kontekście ekonomiczno-finansowym pod względem rozwiązań jak i również ekologicznym aż po śmiałe wizję o światowej randze. Projektujemy obiekty o różnej funkcji i skali. Proponujemy współpracę na wszystkich etapach prac projektowych: od koncepcji, poprzez projekt budowlany, wykonawczy, aż po nadzór autorski nad realizacją. Przy sporządzaniu dokumentacji współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z branży budowlanej m.in. konstruktorami, projektantami instalacji czy drogowymi.

Naszym klientom proponujemy również projekty urbanistyczne oraz analizy możliwości zabudowy terenu. Nasze obliczenia oraz przygotowane schematy doskonale obrazują przyszłe zamierzenie inwestycyjne oraz praktycznie w z niewielkim zapasem błędu przedstawiamy realną powierzchnie użytkową, komercyjną lub mieszkalną.

ZAŁOŻYCIELE
MGR INŻ. ARCH

TOMASZ SZCZEPANIK

 
MGR INŻ. ARCH

JACEK MICHALIK

 
20190816_135943_BLACK_SMALL_2_NA STRON_4E20190816_135943_BLACK_SMALL_2_NA STRON_3E
 

Absolwent wydziału architektury i urbanistyki Politechniki Śląskiej. Członek Małopolskiej Izby Architektów. Swoje zawodowe zainteresowania zawodowe skupia głównie w sferze architektury mieszkaniowej. Jest autorem kilkudziesięciu realizacji w Polsce i zagranicą.

Swoje doświadczenie budował jako architekt w firmie deweloperskiej działającej w Krakowie

 

Absolwent wydziału architektury i urbanistyki Politechniki Śląskiej. Członek Małopolskiej Izby Architektów oraz delegat tej organizacji w strukturach lokalnych. Specjalizuje się w projektowaniu użyteczności publicznej w szczególności obiektów biurowo-usługowych oraz w projektowaniu dużych zespołów hotelowych.

Od lat, głównym jego polem zainteresowania jest interpretacje przepisów pożarowych w kontekście budynków nietypowych lub historycznych oraz analiza możliwości wykorzystana terenów dla różnych zamierzeń inwestycyjnych